poniedziałek, 16 czerwca 2014

Zdjęcia w studiu fotograficznym na roczek - czy warto robić?

W poniższym tekście odpowiem na pytania, które często mi zadajecie - czy i kiedy warto robić takie zdjęcia u profesjonalisty i jak się do takiej sesji przygotować. Zapraszam:)

Obserwuje czasem moich znajomych i zdjęcia ich dzieci na portalach społecznościowych. Ci, którzy nie korzystają z usług fotograficznych (nie każdy musi czy chce) wrzucają zdjęcia pstryknięte komórką czy też aparatem kompaktowym. Zdjęcia dzieci są często poruszone, rozmyte i źle wykadrowane. Szkoda, bo często są przesłodkie. Rodzice inwestują w ubranka, zabawki i inne rzeczy. Nie decydują się jednak na zrobienie profesjonalnych zdjęć. Nie mam nic przeciwko. Przecież nie wszystko musi być uwiecznione, ale wiele osób jednakże korzystna z usług fotograficznych na roczek. Pierwsza symboliczna świeczka na torcie, sprawia, że ten moment warto zapamiętać na dłużej.

 Kiedy szczególnie warto zrobić zdjęcia na roczek?
- gdy do tej pory twój maluch nie ma żadnych profesjonalnych zdjęć (czas leci nieubłaganie).
- wcześniej nie było na to czasu, okazji, budżetu itp.
-chcesz mieć piękną pamiątkę
-gdy chcesz zrobić pamiątkę innym  i np. dać w prezencie dziadkom np. w postaci magnesu lub obrazu


Jak wygląda taka sesja i jak się do niej przygotować?
 Należy zadbać, aby maluch był wyspany. Rodzic powinien wziąć dla dziecka jakiś odświętny strój np. sukieneczkę czy też elegancki sweterek z krawatem lub muszką. Dodatkowo jakąś ulubioną zabawkę – misia, lalkę itp. Zdjęcia odbywają się na dziecięcym tle z dodatkowo umieszczonym napisem urodzinowym. Ja ze swojej strony oferuję podczas sesji również urodzinowe czapeczki na głowę, balony i piankowe małe cyferki. Wszystkie dodatkowe elementy (jak np. prawdziwy tort), jakie rodzice chcieliby aby znalazły się na zdjęciach muszą załatwić sami, po uprzednim poinformowaniu mnie o tym.
 Ceny sesji urodzinowych zaczynają się od 150zł. Zapraszam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz